 Anticariat Librarie - Mii de carti vechi si noi din cele mai diverse categorii
|
|
Anticariat Librarie => Detalii carte: 1321 de retete culinare - nu este mentionat
|
 Codul Penal - Codul de procedura penala
 Postman pat
 Sindbad Marinarul
 Tei-Leganat |
Titlu:
|
1321 de retete culinare
|
Autor:
|
nu este mentionat
|
Format:
|
|
Descriere:
|
NU ESTE PE STOC, INSA O CAUT LA COMANDA - pentru detalii va rog puneti cartea in cos. Scrieti la observatii ceva de genul: stiu ca nu e pe stoc dar doresc sa o cautati pentru mine si finalizati comanda. FOARTE EFICIENT ESTE DACA SUNATI LA TELEFON clik pe butonul Contact si gasiti nr de telefon. de preferat cel rosu.
va voi trimite un mesaj cu un fisier atasat cu conditiile pentru a cauta aceasta carte sau mai multe altele care poate nici nu sunt postate pe site si le doriti !
pe langa aceste retete gasiti si multe sfaturi utile : amenajarea locuintei, inventarul necesar servirii mesei festive, Istoria gastronomiei romanesti si vechi bucate romanesti, literatura umoristica si altele
|
Preț:
|
Negociabil în funcție de câte (și ce) titluri cereți. Dacă sunați e foarte posibil să vă dau prețul pe loc sau imediat ce ajung la PC.
|
Editura:
|
Steaua
|
Colectia:
|
|
An aparitie:
|
|
Nr pagini:
|
|
Categoria:
|
Carte de bucate, culinar, bucatarie, retete, mancare, gastronomie
|
Grad uzura:
|
foarte buna
|
Observatii:
|
ca bonus aveti o brosurica care se numeste "Poezia primaverii" si sunt si aici cateva retete
|
Adaugă în coș
|
De același autor, din aceeași colecție, din aceeași categorie ... |
|
© 2025 Anticariat Librarie, Ploiesti. Toate drepturile rezervate.
|
|
|